Vi respekterar din integritet 

Göteborg-Mölndal Seniornet (GMSeniorNet) skyddar dina personuppgifter och arbetar aktivt för att du ska få en så bra upplevelse som möjligt på vår webbplats. Vi använder cookies för att skydda dina data, samt för att anpassa tjänster som kursbokning, mötesanmälan mm.

Sök - GMS-FORUM
Sök - Frågor & Svar
Sök - Föreningsmöten
Sök - Artiklar/Nyheter
Sök - Taggar
Thomas Bengtsson
Position:
Valberedare/webbansvarig
Skicka ett mail
(frivilligt)
Annan information:

Jag var med och startade vår förening 2004. Mina ambition är att vår förening alltid skall vara den främsta seniornetförening Sverige. Oavsett om det gäller kurser, medlemssupport eller övrig medlemsinformation. All den information och kunskap vi förmedlar till våra medlemmar skall vara betydligt mer värd än själva medlemsavgiften. Kvaliteten i våra kurser och månadsmöten tummar vi inte på!

Copyright © 2004 - 2019 GMSeniorNet. All Rights Reserved.